Nasza firma w celu zadowolenia klienta zaopatrzyła się w sprzęt wysokiej jakości, który pozwala pozostawić mieszkanie czyste i odświeżone w możliwie najkrótszym czasie.

Przy współpracy z firmą Karcher zaopatrzyliśmy się w:

1. Parownice SC 4 Easy Fix
Parownica zapewnia dokładne czyszczenie powierzchni za pomocą pary wodnej. Dzięki 4 wymiennym końcówkom nadaje się zarówno na duże, jak i małe powierzchnie. Para wodna skutecznie usuwa ciężkie zabrudzenia oraz pozwala odzyskać dawny blask czyszczonych powierzchni. Dodatkowo usuwa kamień pozostawiany na powierzchniach, które mają częstą styczność z wodą. Dzięki SC4 Twoje powierzchnie znowu mogą być gładkie i miłe w dotyku.

2. Mop elektryczny FC 5
Mop elektryczny ma zastosowanie podobne do klasycznego rodzaju mopa. Co nie oznacza, że efekt końcowy jest identyczny jak w standardowym czyszczeniu. FC 5 pozwala na dokładniejsze wyczyszczenie powierzchni, dodatkowo ją polerując i zbierając ewentualne pozostałe na podłodze zabrudzenia do specjalnego pojemnika. Dzięki padom walcowym czyszczona powierzchnia nie jest narażona na wciąganie dużej ilości wody, co jest niezwykle istotne głównie przy drewnianych podłogach.

3. Froterka do podłóg FP 303
FP 303 przeznaczone jest do polerowania, po ówczesnym oczyszczeniu, podłóg drewnianych, kamiennych, korkowych, PCV oraz linoleum. Użycie tego sprzętu pozwala na uzyskanie efektu połysku bez dużego wysiłku. Froterka zapewnia podłogom wygląd jak przy ich zakupie i  wydłuża żywotność.  Dzięki niej możesz znowu cieszyć się błyskiem swojej podłogi!

4. Myjka do okien WV2 oraz WV5 i WVP 10

Myjka do okien pozwala szybko i bez zbędnego brudzenia sobie rąk wyczyścić nie tylko okna, ale także wszystkie gładkie powierzchnie płaskie. Zapewnia lśniące powierzchnie bez smug i polerowania. Nie straszne jest jej również czyszczenie pod słońce!

5. Urządzenie
wysokociśnieniowe HD 5

W firmie myjka wysokociśnieniowa ma wiele zastosowań. Dzięki swojej minimalnej wadze oraz długiemu wężowi doprowadzającemu wodę do urządzenia może pracować na dużych powierzchniach, lub w miejscach gdzie dojście do wody jest ograniczone. Dlatego w naszej ofercie będzie ona wykorzystywana m.in. do czyszczenia nagrobków, płyt brukowych czy podjazdów.

6. Odkurzacz piorący PUZZI 10

PUZZI idealnie sprawdza się do dogłębnego czyszczenia wykładzin, tapicerek samochodowych, dywanów, kanap, foteli i wszystkich przedmiotów domowego i firmowego użytku posiadających powierzchnie materiałowe. Dzięki usprawnionemu systemowi usuwania wody pozwala na użytkowanie danego przedmiotu na krótko po jego czyszczeniu.

7. Odkurzacz 10T/1 Adv

Odkurzacz z długim przewodem zasilającym pozwala na uporządkowanie dużej powierzchni, w krótkim czasie bez potrzeby ciągłego przełączania kabla zasilającego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *